+48 512 388 870 +48 61 221 94 11 info@dentalcomfort.pl

Przeniesienie kliniki!!!

Dnia 15.07.2019 r. klinika zostaje przeniesiona do nowego budynku - ul. Ławica 2, 60-186 Poznań (1 piętro).

Serdecznie zapraszamy

Misja

Naszym zadaniem jest opieka nad pacjentami od momentu pierwszego zgłoszenia się do gabinetu, poprzez wyleczenie w oparciu o najnowsze standardy i opiekę po wyleczeniu. Dzięki podejściu wielospecjalistycznemu pacjenci nie muszą się martwić że któryś aspekt leczenia stomatologicznego zostanie u nich pominięty czy niezauważony.
 
Jednym z najpowszechniejszych błędów leczenia stomatologicznego jest brak szerokiego spojrzenia na cały narząd żucia  i koncentrowanie się najczęściej na problemach dotyczących pojedynczego zęba lub zębów, które martwią lub bolą pacjenta.
 
Zęby są tylko jednym z wielu elementów pracy dentysty, po za przyzębiem (dziąsło, kość – i związana z nimi paradontoza), stawami skroniowo-żuchwowymi (choroba okluzyjna), wzajemnymi relacjami między górną i dolną szczęką (ortodoncja). Aby efekt terapii stomatologicznej - niezależnie od jej zakresu - był trwały, potrzebne jest szersze spojrzenie, niż tylko na samo uzębienie. Dlatego diagnostyka i późniejsze leczenie naszych pacjentów obejmuje wszystkie struktury, a nie tylko wybrane problemy.
 
Na podstawie doświadczenia i dzięki nieustannemu kształceniu opracowaliśmy standardy pracy, dzięki którym nasze postępowanie jest przewidywalne, co w równym stopniu jest istotne dla nas jak i dla naszych pacjentów.
 
Dużą uwagę poświęcamy stomatologii estetycznej z uwzględnieniem wzorowej funkcji naszych prac i przywracaniu możliwości gryzienia za pomocą implantów. Przywracamy biel zębom za pomocą wybielania, nadajemy im pożądany kształt i kolor używając licówek porcelanowych, koron pełnoceramicznych i mostów.
 
Czy któreś z poniższych zdań dotyczy Ciebie?
  • szukasz kompleksowego leczenia z profesjonalnym planowaniem,
  • masz braki zębowe, potrzebujesz uzupełnień na implantach i wymagasz leczenia przez doświadczonego chirurga,
  • masz problemy ze zgryzem lub krzywo ustawionymi zębami,
  • Twoje uzupełnienia protetyczne źle wyglądają i nie pozwalają Ci na pełny i szczery uśmiech, który jest naszą wizytówką,
  • potrzebujesz wykonać wypełnienia najwyższej jakości estetycznej i funkcjonalnej
  • masz kilka lub którąkolwiek z wymienionych dolegliwości: zgrzytanie zębami, nadwrażliwe zęby, bóle głowy, starte i popękane zęby, wyszczerbione brzegi sieczne, trzaski  w stawach przy ziewaniu
  • od lat słyszysz że ścierasz zęby, ale nikt nie podjął właściwego leczenia;
  • chcesz poprawić wygląd swoich zębów, zmienić kolor albo kształty.