+48 512 388 870 +48 61 221 94 11 info@dentalcomfort.pl

Przeniesienie kliniki!!!

Dnia 15.07.2019 r. klinika zostaje przeniesiona do nowego budynku - ul. Ławica 2, 60-186 Poznań (1 piętro).

Serdecznie zapraszamy

Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta rozpoczyna się od założenia karty pacjenta. W tym celu pacjent zostanie podaje podstawowe informacje osobowe: imię i nazwisko , adres, telefon, PESEL, e-mail.

Nasi pacjenci podczas pierwszej wizyty proszeni są także o wypełnienie ankiety zawierającej informacje na temat stanu zdrowia oraz dotychczasowego przebiegu leczenia.  Zawarte w niej pytania pomogą nam w trakcie przyszłego leczenia i zapewnią maksimum bezpieczeństwa Naszym pacjentom. W przypadku planowanych zabiegów takich jak: leczenie kanałowe, ortodontyczne czy  chirurgiczne konieczne jest wyrażenie zgody na zabieg oraz zapoznanie się na piśmie z przebiegiem zabiegu, zaleceniami przed i po zabiegowymi oraz powikłaniami związanymi z danym zabiegiem.

Standardowo wykonywaną procedurą przed podjęciem leczenia w klinice jest wykonanie cyfrowego zdjęcia panoramicznego. Dzięki temu już po kilku sekundach możemy na monitorze komputera prześledzić obraz wszystkich zębów, uzyskać informacje o wcześniejszych zabiegach, odnośnie stanu przyzębia, zatok szczękowych oraz stawów skroniowo-żuchwowych.

Następnie przeprowadzamy badanie Państwa zębów, mięśni oraz stawów skroniowo- żuchwowymi. Podczas badania zębów do dyspozycji mamy rtg z cyfrową radiowizjografią. Na tej wizycie wypełniany jest  diagram diagnostyczny i ustalany szczegółowy plan leczenia kompleksowego. Wszystkie informacje wpisujemy do karty pacjenta, w której pacjent zatwierdza sporządzony plan leczenia, jak i każdy zabieg z osobna - to podstawa do udzielenia gwarancji na zabieg.

Pierwsza wizyta – diagnostyka i stworzenie właściwego planu leczenia jest tak samo ważne, jak nie ważniejsze, od późniejszego leczenia. Dlatego kładziemy na nią duży nacisk i wykonujemy ją z właściwą sobie pieczołowitością.

Pacjent przed kolejnym terminem wizyty zostaje zapoznany z  czekającym go leczeniem, jego kosztem i otrzymuje szczegółowe zalecania przed i po zabiegowe. Wszystkie zabiegi wykonywane przez nas są całkowicie bezbolesne, dlatego nie bójmy się dentysty, leczenia kanałowego czy implantacji. Stosowany przez nas komputerowy system znieczuleń potrafi zachęcić do leczenia największych malkontentów.