+48 512 388 870 +48 61 221 94 11 info@dentalcomfort.pl

Przeniesienie kliniki!!!

Dnia 15.07.2019 r. klinika zostaje przeniesiona do nowego budynku - ul. Ławica 2, 60-186 Poznań (1 piętro).

Serdecznie zapraszamy

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów - piękny uśmiech.
 
Jaką metodą wybielić zęby? W gabinecie czy w domu?
 
Na rynku dostępne są właśnie te dwie metody wybielania zębów. Wychodząc naprzeciw rosnącym  wymaganiom pacjentów postanowiliśmy połączyć metodę wybielania w gabinecie za pomocą super nowoczesnej lampy plazmowej emitującej określoną długość fali i utrwalającego efekt wybielania za pomocą nakładek w domu dzięki którym możemy po roku używając dawki przypominającej preparatu przywrócić ukochaną biel, która została uzyskana zaraz po zabiegu.
 
Profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie  jest zabiegiem estetycznym i całkowicie bezpiecznym dla zdrowia. Podczas jednej wizyty w gabinecie pacjent jest poddawany trzem sesjom wybielania zębów — najpierw zęby są pokrywane specjalnym żelem wybielającym,a następnie naświetlane lampą, która aktywuje substancję. Po zabiegu należy przez kilka dni przestrzegać tzw. białej diety, a także przeprowadzić domowe wybielanie zębów polegające na stosowaniu żelu do wybielania (ok 2 tyg 2-3 godziny wieczorem), który nakłada się na zęby przy pomocy specjalnych indywidualnych nakładek. Nakładki te wykonuje się w laboratorium protetycznym po uprzednim pobraniu wycisków zębów pacjenta, co dodatkowo wybiela a także wzmacnia i utrwala efekt wybielania.
 
Wybielanie pojedynczych zębów to najczęściej Wybielanie zębów martwych. Zęby matwe ulegają przebarwieniom i często stanowią duży problem estetyczny. Dzięki zastosowaniu preparatów wybielających możemy w znaczny sposób zmienić kolor zęba i uniknąć leczenia protetycznego. Preparatem, który daje dobre rezultaty jest Opalescence endo, umieszczamy go wewnątrz zęba i pozostawimy w ten sposób zabezpieczając opatrunkiem. Całą procedurę powtarzamy 2 lub 3 razy.
 
Czy wybielanie nie niszczy zębów?
Tak. Liczne badania dowiodły, że zabieg wybielania profesjonalnie wykonany nie powoduje zniszczeń w strukturze zęba. Jest to zabieg przewidywalny, o długiej historii na rynku sięgającej kilkudziesięciu lat i nie ma obawy, że nagle okaże się że zęby po kilku latach wypadają albo się łamią.
 
Czy wybielanie da trwały efekt?
Tak. Jeśli wybierzesz naszą metodę gabinetowo – nakładkową, która nie tylko wzmocni efekt wybielania , ale również zapewni Ci możliwość zastosowania dawki tzw. przypominającej i w dwa dni przywrócić biel zębom.
 
Jakiego rezultatu mogę oczekiwać?
Zabieg wybielania może przynieść polepszenie jasności zęba aż do kilku odcieni – to znacznie więcej niż potrzeba do zaskoczenia urodą najbliższych i sąsiadów.
 
Czy wybielanie jest drogie?
Wybielanie prowadzone jest pod nadzorem doświadczonego i przeszkolonego lekarza dentysty. Nie ulega wątpliwości, że jest to najbezpieczniejsza metoda poprawy wyglądu zębów. Koszt tego zabiegu, którego rezultatem są piękne białe zęby jest niższy niż suma, którą wydajesz w ciągu roku u fryzjera, kosmetyczki czy na siłowni, a poprawa Twojego wyglądu w stosunku do ww. zabiegów ogromna.
 
Naszym celem jest zadowolenie naszych pacjentów, a nic nie daje nam większej satysfakcji niż uśmiech zadowolonego pacjenta o pięknym białym i lśniącym uśmiechu. Oferujemy Wam najbezpieczniejszy, najszybszy i przynoszący najlepsze rezultaty zabieg wybielania dostępny na rynku. Entuzjazm naszych pacjentów po zakończeniu naszej terapii jest dla nas najlepszą cenzurką.