Invisalign

Chcesz wyprostować zęby w krótkim czasie, korzystając z nowoczesnej i bezpiecznej metody? Takim rozwiązaniem jest invisalign oferowany w klinice Dental Comfort w Poznaniu. Invisalign to przezroczyste, prostujące nakładki na zęby, które wykonywane są zawsze dla konkretnego pacjenta. Dzięki temu cechują się precyzyjnością i wysoką skutecznością leczenia. Aparat invisalign to alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań ortodontycznych.

Invisalign w Poznaniu – jak nosić przezroczyste nakładki?

Już podczas pierwszej konsultacji dentyści pracujący w klinice Dental Comfort w Poznaniu udzielą wszystkich szczegółowych informacji na temat invisalign. Aparat invisalign powinno nosić się przez 22 godziny w ciągu jednej doby i wymieniać co 7-14 dni w zależności od stanu zębów i perspektywy procesu leczenia uznanej wcześniej przez lekarza dentystę. Nie należy skracać czasu noszenia. Wyjątkami są sytuacje takie jak mycie zębów, jedzenie posiłków i picie gorących napojów. W tym celu trzeba zdjąć nakładki i schować je do pudełka ochronnego.

Zalety metody invisalign

Jakie zalety niesie ze sobą metoda invisalign? Nakładki są:

Nakładki invisalign – czy to rozwiązanie dla Ciebie?

Każdy kto marzy o poprawie uzębienia, może być przerażony wizją wieloletniego noszenia tradycyjnego, stałego aparatu ortodontycznego. Okres 3 lat to długa perspektywa, która zniechęca do podjęcia działania. Aparat invisalign jest propozycją dla wszystkich, którzy chcą w krótszym czasie i w bardziej wygodny sposób poprawić swój uśmiech. Doceniło to już ok. 5 milionów mężczyzn i kobiet z całego świata. Dokładna długość noszenia nakładek invisalign jest planowana przez dentystę już podczas pierwszej konsultacji, przed rozpoczęciem leczenia. Planowana data zakończenia leczenia jest wyznaczona na konkretny dzień, co umożliwia pacjentom np.  zaplanowanie zagranicznego wyjazdu czy wesela.

Na aparatu invisalign decydują się szczególnie osoby:

Klinika Dental Comfort w Poznaniu zapewnia nowoczesne nakładki, które obejmują koronę całego zęba i w porównaniu do stałych aparatów ortodontycznych, działają na dużo szerszej powierzchni korony. Dzięki temu szybciej przynoszą pożądane efekty. Invisalign w Dental Comfort to całkowita personalizacja, precyzja, wygoda i szybkość w przywracaniu pięknego uśmiechu. Przezroczyste nakładki powodują, że pacjentowi nie towarzyszy skrępowanie podczas procesu prostowania zębów lub leczenia wady zgryzu.

Z czego wynika szybkość działania przezroczystych nakładek?

Aparat na zęby invisalign działa szybko ponieważ:

Skorzystaj z invisalign w Dental Comfort w Poznaniu

Liczba osób, które korzystają z metody invisalign rośnie, ponieważ w zestawieniu z tradycyjnym aparatem ortodontycznym, widocznych jest dużo więcej zalet dotyczących estetyki, komfortu, higieny i czasu leczenia. Zapraszamy do kliniki Dental Comfort w Poznaniu, w której pod opieką najlepszych lekarzy dentystów, dowiesz się wszystkiego na temat invisalign.