Kontakt

Aby zapisać się na wizytę w naszej placówce, konieczne jest skorzystanie z poniższych danych kontaktowych. Klinika jest otwarta od godziny 8:00 do 20:00 w dni pracujące, co pozwala na dopasowanie odpowiedniego terminu do własnych preferencji i możliwości. Nasza placówka mieści się w dobrze skomunikowanym miejscu, do którego można szybko dostać się z różnych dzielnic Poznania. W razie problemów z dojazdem czy chęci przełożenia wizyty wystarczy skontaktować się z nami. Pomożemy również w wyborze odpowiedniej usługi dla danego pacjenta.

Poniżej znajdują się aktualne informacje, dzięki którym możesz szybko skontaktować się z naszą kliniką. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych DENTAL COMFORT SP Z O O, z siedzibą w Poznaniu, ul.Złotowska 51B/4, numer NIP 7792411313 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
    • Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
    • Zapoznałem(-am) się z treścią polityki prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.