Personel

Zatrudniamy specjalistów w zakresie stomatologii i ortodoncji z wieloletnim doświadczeniem. To osoby, które od lat pracują z osobami dorosłymi i dziećmi, wymagającymi szczególnie delikatnego podejścia. Nasi specjaliści dbają o odpowiednie przedstawienie pacjentowi planu działania i wyjaśnienia, jak będzie wyglądać dalsza współpraca. Plan leczenia zawsze jest bowiem przygotowywany indywidualnie, w oparciu o potrzeby danej osoby, stan jej uzębienia czy aktualną wadę zgryzu.

Nasi stomatolodzy to również specjaliści w zakresie ortodoncji i protetyki. Dzięki temu mogą pokierować całym leczeniem, bez konieczności odwiedzania kilku różnych lekarzy. To osoby, które stale się edukują, biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach. Dzięki temu mogą pracować z wykorzystaniem nowoczesnych metod, jak np. prawie niewidoczne, plastikowe nakładki do korygowania wad zgryzu.

Poniżej znajdziesz listę specjalistów pracujących w klinice Dental Comfort w Poznaniu. W razie pytań dotyczących naszych lekarzy konieczne jest skontaktowanie się z placówką.