Klinika stomatologiczna

Chcesz, żeby dentysta w Poznaniu nie tylko wyleczył Twoje zęby, ale też zadbał o dobrą atmosferę i brak bólu? W klinice Dental-Comfort dbamy o zęby pacjenta i jego samopoczucie podczas wizyty – zależy ono zwykle od poziomu zaufania. Nasz gabinet stomatologiczny w Poznaniu zapewnia indywidualne podejście, w którym do powierzonego nam zdrowia jamy ustnej pacjenta podchodzimy empatycznie i rzetelnie. Dzięki temu osoby odwiedzające nasz gabinet bezpiecznie i bez lęku pokonują poszczególne etapy leczenia.

Stomatolog w Poznaniu

Nasz gabinet stomatologiczny podejmuje leczenie:

Kompleksowość leczenia i nowoczesność metod w Dental-Comfort

Przeprowadzamy obserwacje czy wywiad z pacjentem, ale wykonujemy też cyfrowe zdjęcia prezentujące to, co dzieje się wewnątrz jamy ustnej. Realizujemy m.in.: zdjęcie punktowe jednego zęba, pantomograf cyfrowy całej szczęki i żuchwy, telerentgenogram cyfrowy, tomografię komputerową. Pracujemy na sprzęcie niezbędnym w profesjonalnym gabinecie dentystycznym. Dotyczy to zarówno urządzeń diagnostycznych, jak i leczniczych (w tym np. mikroskopu czy piaskarki),  a także pełnego wyposażenia gabinetu. Zapewniamy też bezpieczne metody znieczulające.

Dentysta dla dzieci, młodzieży i dojrzałych pacjentów

Stomatolodzy pracujący w naszej klinice w Poznaniu spotykają się z pacjentami od 5 do 90 roku życia. Dentysta dla dzieci i młodzieży powinien wyróżniać się szczególną empatią – mamy świadomość tego, że nasza praca z nastoletnim pacjentem kształtuje w nim opinię na temat całej stomatologii, a jego doświadczenia wpływają na podejście do leczenia w przyszłości. Pomagamy pokonać strach i budzimy zainteresowanie profilaktyką.

Zaufana relacja z pacjentem i jasność informacji

Pacjenci często wybierają się do stomatologów przymuszeni – rejestrują się dopiero z bólem zęba. W klinice Dental-Comfort wizyty przebiegają w komfortowej atmosferze, dlatego nasi pacjenci chętnie decydują się na przeglądy i profilaktyczne spotkania. Nie odkładają schorzeń jamy ustnej na później, nie obawiają się działania naszych lekarzy. Jeśli potrzebujesz kompleksowego oraz indywidualnego podejścia, a także klarowności informacji dotyczących zarówno kosztów czy stanu zdrowia, jak i konkretnej perspektywy leczenia, zapraszamy do kliniki Dental-Comfort w Poznaniu.

Jak dbamy o Naszych Pacjentów

  1. Nawet najlepszy sprzęt jest bezużyteczny bez właściwych osób go obsługujących. Dzięki wiedzy i umiejętnościom naszych lekarzy jesteśmy w stanie zapewnić Ci kompleksowe usługi dostosowane do Twoich potrzeb.
  2. Niezmiernie cenimy sobie zaufanie naszych klientów, dlatego też wnętrza naszej kliniki zostały zaprojektowane z myślą o Twojej wygodzie. U nas poczujesz się komfortowo nawet w upalne dni. Wszystkie nasze gabinety wyposażone są w klimatyzację oraz system wentylacji mechanicznej. W poczekalni odtwarzamy miłą dla ucha muzykę oraz udostępniamy komputer z bezprzewodowym dostępem do internetu.
  3. Możesz zawsze liczyć na przypomnienie o terminie wizyty – dzień przed wizytą recepcjonistka potwierdza Twoje przyjście, a na życzenie przypomina również o wizycie kontrolnej po 6 miesiącach z odpowiednio wczesnym wyprzedzeniem.
  4. Naszych pacjentów przyjmujemy zawsze punktualnie, o umówionych godzinach, stąd też do minimum ograniczamy konieczność oczekiwania na wejście do gabinetu.
  5. Dbamy o bezpieczeństwo, stosując najwyższe standardy w zakresie kontroli czystości, dezynfekcji i sterylizacji narzędzi. Nasze rygorystyczne procedury są na bieżąco aktualizowane, a sprzęt podlega ścisłej kontroli i regularnym przeglądom technicznym.
  6. Zwracamy szczególną uwagę na dokładną diagnostykę zarówno stanu zdrowia jak i oczekiwań względem uśmiechu. Każde badanie oparte jest na analizie danych uzyskanych przy pomocy: rentgena punktowego z radiowizjografią, rentgena panoramicznego, zdjęcia cefalometrycznego czy tomografu komputerowego.

Stomatologia estetyczna

  1. Stomatologia estetyczna jest naszą pasją. Naszą misją jest opieka nad pacjentami od momentu pierwszego zgłoszenia, poprzez leczenie i dalej, opiekę po wyleczeniu. Szczególną uwagę poświęcamy stomatologii estetycznej i przywracaniu funkcji za pomocą implantów. Na każdym etapie pracy towarzyszy nam aparat cyfrowy i dokładna dokumentacja procesu leczenia. Pilnujemy postępów przy pomocy lup stomatologicznych i mikroskopu zabiegowego.
  2. Każdy pacjent uzyskuje od nas gwarancję na wykonane prace. Ma ona formę pisemną, a cały proces leczenia jest łatwy do otworzenia za pomocą zdjęć i nowoczesnego systemu komputerowego. Czas trwania gwarancji zależy od zastosowanych metod. W przypadku większości prac jest to nawet kilka lat.
  3. Po zakończeniu leczenia pacjenci nie są pozostawiani samemu sobie. Zdajemy sobie sprawę, że w natłoku codziennych zmagań nie zawsze pamięta się o regularnych wizytach kontrolnych i higienizacyjnych. Dlatego wprowadziliśmy system, który przypomni Ci o naszym istnieniu. Wysyłamy powiadomienia informujące o konieczności zapisania się na wizytę lub umówionym terminie.
  4. Gwarantujemy również, że kwoty poszczególnych zabiegów ustalone na wizycie konsultacyjnej nie ulegną zmianie w trakcie leczenia.

W celu uzyskania dodatkowych informacji należy skontaktować się z naszą kliniką.