Klinika stomatologiczna

Jak dbamy o Naszych Pacjentów

 1. Profesjonalny zespół lekarzy stomatologów – Nawet najlepszy sprzęt jest bezużyteczny bez właściwych osób go obsługujących. Dzięki wiedzy i umiejętnościom naszych lekarzy jesteśmy w stanie zapewnić Ci usługi na najwyższym poziomie jakości. Zespół specjalistów różnych dziedzin podejmie się każdego wyzwania.
 2. Komfortowe wnętrza kliniki – Niezmiernie cenimy sobie zaufanie naszych klientów, dlatego też wnętrza naszej kliniki zostały zaprojektowane z myślą o twojej wygodzie i komfortowym pobycie. U nas poczują się Państwo komfortowo nawet w upalne dni. Wszystkie nasze gabinety wyposażone są w klimatyzację oraz system wentylacji mechanicznej. W poczekalni, by jeszcze bardziej umilić Państwa pobyt w naszej Klinice, odtwarzamy miłą dla ucha muzykę oraz udostępniamy Państwu komputer z bezprzewodowym dostępem do internetu. Wszystkich Naszych Pacjentów staramy się gościć z najwyższą starannością.
 3. Mamy do dyspozycji najnowsze osiągnięcia techniki i wiedzy aby zaspokoić nawet najwyższe wymagania w zakresie jakości i komfortu wykonywanej przez nas pracy.
 4. Możecie Państwo zawsze liczyć na przypomnienie o terminie wizyty – dzień przed wizytą recepcjonistka potwierdza Państwa przyjście, a na życzenie o wizycie kontrolnej po 6 miesiącach z odpowiednio wczesnym wyprzedzeniem.
 5. Naszych Pacjentów przyjmujemy zawsze punktualnie, o umówionych godzinach, stąd też do minimum ograniczamy konieczność oczekiwania na wejście do gabinetu.
 6. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach i zjazdach krajowych i zagranicznych. Wzorujemy się na czołowych i uznanych w świecie autorytetach co daje Tobie najwyższe bezpieczeństwo wykonywanych przez nas procedur.
 7. Dbamy o Wasze bezpieczeństwo stosując najwyższe standardy w zakresie kontroli czystości, dezynfekcji i sterylizacji narzędzi. Nasze rygorystyczne procedury są na bieżąco aktualizowane, a nowoczesny sprzęt podlega ścisłej kontroli i regularnym przeglądom technicznym.
 8. Zwracamy szczególną uwagę na dokładną diagnostykę zarówno Państwa stanu zdrowia jak i oczekiwań względem własnego uśmiechu. Dlatego kurczowo trzymamy się własnych procedur dotyczących badania dolegliwości naszych pacjentów i inwestujemy w wiedzę i technologię pozwalającą ustalić odpowiedni plan leczenia. Nic nie pozostawiamy domysłom każde badanie oparte jest na analizie danych uzyskanych przy pomocy najnowszych osiągnięć techniki: rentgena punktowego z radiowizjografią, rentgena panoramicznego, zdjęcia cefalometrycznego czy tomografu komputerowego.
 9. Stomatologia estetyczna jest naszą pasją. Naszą misją jest opieka nad pacjentami od momentu pierwszego zgłoszenia, poprzez leczenie i dalej, opiekę po wyleczeniu. Szczególną uwagę poświęcamy stomatologii estetycznej i przywracaniu funkcji za pomocą implantów. W drodze do osiągnięcia perfekcji stawiamy sobie wysokie wymagania i cały czas kontrolujemy wykonywaną przez nas prace. Dlatego na każdym etapie pracy towarzyszy nam aparat cyfrowy i dokładna dokumentacja procesu leczenia, a precyzji pilnujemy przy pomocy lup stomatologicznych i mikroskopu zabiegowego. Każdy lekarz zobowiązany jest do przestrzegania żelaznej maksymy: „wykonuj swoją pracę tak, jakbyś sam chciał mieć ją wykonaną”.
 10. Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych usług, dlatego każdy pacjent uzyskuje od nas gwarancję na wykonane prace. Gwarancja ma formę pisemną, a cały proces leczenia jest łatwy do otworzenia za pomocą zdjęć i nowoczesnemu systemowi komputerowemu.
 11. Po zakończeniu leczenia pacjenci nie są pozostawiani samemu sobie. Zdajemy sobie sprawę, że w natłoku codziennych zmagań nie zawsze pamięta się o regularnych wizytach kontrolnych i higienizacyjnych. Dlatego wprowadziliśmy system, który przypomni Państwu o naszym istnieniu.
 12. Leczeni przez Nas pacjenci mają komfort pełnej opieki stomatologicznej, gdyż prowadzone przez Nas leczenie jest kompleksowe i wielospecjalistyczne. (implantologia, ortodoncja, endodoncja mikroskopowa, protetyka, chirurgia stomatologiczna).
 13. Na każdym kroku Państwa komfortu pilnuje wykwalifikowana recepcjonistka i wiele wprowadzonych udogodnień: relaksacyjna muzyka, dostęp do internetu, dystrybutor wody, kawa na życzenie.
 14. Gwarantujemy również, że kwoty poszczególnych zabiegów ustalone na wizycie konsultacyjnej nie ulegną zmianie w trakcie leczenia.
 15. W celu wyeliminowania bólu i zredukowania nieprzyjemnych doznań podczas leczenia wyposażyliśmy gabinety zabiegowe w komputer do bezbolesnych znieczuleń.