O nas

Jednym z najpowszechniejszych błędów leczenia stomatologicznego jest brak szerokiego spojrzenia na cały narząd żucia i koncentrowanie się jedynie na problemach dotyczących pojedynczego zęba lub zębów, które martwią lub bolą pacjenta.

Zęby są tylko jednym z wielu elementów pracy dentysty. Specjalista zajmuje się też przyzębiem (dziąsło, kość i związana z nimi paradontoza), stawami skroniowo-żuchwowymi (choroba okluzyjna), wzajemnymi relacjami między górną i dolną szczęką (ortodoncja). Aby efekt terapii stomatologicznej – niezależnie od jej zakresu – był trwały, potrzebne jest szersze spojrzenie niż tylko na samo uzębienie. Dlatego diagnostyka i późniejsze leczenie naszych pacjentów obejmuje wszystkie struktury.

Dużą uwagę poświęcamy stomatologii estetycznej z uwzględnieniem przywracania możliwości gryzienia za pomocą implantów. Realizujemy m.in. zabiegi wybielania, a także nadajemy zębom pożądany kształt i kolor, używając licówek porcelanowych, koron pełnoceramicznych i mostów.

Czy któreś z poniższych zdań dotyczy Ciebie?

Z kim współpracujemy?

Specjalizujemy się w leczeniu zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zajmujemy się wstępną diagnostyką i planowaniem dalszych kroków. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, dobierając rozwiązania adekwatne do jego stanu zdrowia. W zakres naszych usług wchodzi przede wszystkim ortodoncja. Dysponujemy różnymi modelami aparatów, dzięki czemu możemy zaproponować produkt mieszczący się w budżecie danej osoby. Przyjmujemy pacjentów zarówno prywatnie, jak i w ramach NFZ (w przypadku niektórych usług).

W celu uzyskania dodatkowych informacji konieczne jest skontaktowanie się z naszą placówką.