O nas

Naszym zadaniem jest opieka nad pacjentami od momentu pierwszego zgłoszenia się do gabinetu, poprzez wyleczenie w oparciu o najnowsze standardy i opiekę po wyleczeniu. Dzięki podejściu wielospecjalistycznemu pacjenci nie muszą się martwić że któryś aspekt leczenia stomatologicznego zostanie u nich pominięty czy niezauważony.

Jednym z najpowszechniejszych błędów leczenia stomatologicznego jest brak szerokiego spojrzenia na cały narząd żucia  i koncentrowanie się najczęściej na problemach dotyczących pojedynczego zęba lub zębów, które martwią lub bolą pacjenta.

Zęby są tylko jednym z wielu elementów pracy dentysty, po za przyzębiem (dziąsło, kość – i związana z nimi paradontoza), stawami skroniowo-żuchwowymi (choroba okluzyjna), wzajemnymi relacjami między górną i dolną szczęką (ortodoncja). Aby efekt terapii stomatologicznej – niezależnie od jej zakresu – był trwały, potrzebne jest szersze spojrzenie, niż tylko na samo uzębienie. Dlatego diagnostyka i późniejsze leczenie naszych pacjentów obejmuje wszystkie struktury, a nie tylko wybrane problemy.

Na podstawie doświadczenia i dzięki nieustannemu kształceniu opracowaliśmy standardy pracy, dzięki którym nasze postępowanie jest przewidywalne, co w równym stopniu jest istotne dla nas jak i dla naszych pacjentów.

Dużą uwagę poświęcamy stomatologii estetycznej z uwzględnieniem wzorowej funkcji naszych prac i przywracaniu możliwości gryzienia za pomocą implantów. Przywracamy biel zębom za pomocą wybielania, nadajemy im pożądany kształt i kolor używając licówek porcelanowych, koron pełnoceramicznych i mostów.

Czy któreś z poniższych zdań dotyczy Ciebie?