Stomatologia estetyczna

Nasza klinika dentystyczna świadczy usługi w zakresie stomatologii estetycznej. Pierwsza wizyta polega przede wszystkim na dokładnej diagnostyce. Leczymy naszych pacjentów od A do Z. Nie tylko rozwiązujemy szybko problemy, z którymi zgłaszają się do nas, ale przede wszystkim sami oceniamy stan jamy ustnej, a żeby to zrobić, wykonujemy:

Gdy korony zębowe są przebarwione lub zgromadził się na nich kamień nazębny, konieczna jest wizyta u higienistki przed podjęciem właściwego leczenia. Warto pamiętać, iż zęby są bardzo delikatne, więc częste wizyty w gabinecie mogą wnieść dużo dobrego do higieny, a także zapobiec późniejszym komplikacjom.

Czyszczenie zębów

Pierwszy krok do pięknego uśmiechu to prawie zawsze zabieg czyszczenia zębów. Zabieg ten wykonywany jest w naszej klinice przez dyplomowane higienistki stomatologiczne. Przykładamy do niego dużą wagę, ponieważ czyste zęby i dziąsła to zarówno zdrowie, jak i piękno. Nie można myśleć o ładnym uśmiechu, nie myśląc o czystym uśmiechu. Czyste korony zębowe są podstawą. W skład czyszczenia wchodzi:

Wyprzedzając pytania, są to zabiegi nie tylko nieszkodliwe, ale także niezbędne dla zdrowia zębów i dziąseł (w trudniejszych przypadkach wykonywane co 6 lub 12 tygodni – „recall”).

Zalecamy wizytę w naszej klinice – chętnie rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości, a także dokonamy oceny, jakiego czyszczenia zębów potrzebuje Pacjent.

Jakie inne zabiegi obejmuje stomatologia estetyczna?

W naszej klinice zajmujemy się kompleksowym dbaniem o jamę ustną i zgryz Pacjentów. Dlatego też gama naszych usług jest bardzo rozbudowana – poza czyszczeniem zębów, które jest niezbędne aby zachować uzębienie w dobrym stanie, oferujemy również zabiegi czysto estetyczne. Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy Pacjenci, chociaż mają zgryz bez ubytków czy kamienia nazębnego, chcą zmienić jego wygląd, aby poczuć się bardziej atrakcyjnie. Dlatego też wykonujemy zabiegi takie jak:

Warto również pamiętać o tym, że stomatologia estetyczna nie skupia się wyłącznie na wybielaniu zębów czy pokrywaniu ich licówkami. Na piękny uśmiech składa się także prawidłowy zgryz i pełne uzębienie. W naszej klinice Dental-Comfort wykonamy dla Państwa wszelkie te usługi, na które składają się m.in.:

Wierzymy, że każdy zasługuje na piękny uśmiech!

Umów się na wizytę

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych DENTAL COMFORT SP Z O O, z siedzibą w Poznaniu, ul.Złotowska 51B/4, numer NIP 7792411313 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
    • Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
    • Zapoznałem(-am) się z treścią polityki prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.