Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna w Poznaniu to wysokiej jakości usługi naszej kliniki dentystycznej Dental-Comfort. Pierwsza wizyta polega przede wszystkim na dokładnej diagnostyce. Leczymy naszych pacjentów od A do Z. Nie tylko rozwiązujemy szybko problemy, z którymi zgłaszają się do nas według własnej wiedzy. Chcemy dokładnie ocenić stan jamy ustnej i żeby to zrobić wykonujemy:

Gdy korony zębowe są przebarwione lub zgromadził się na nich kamień nazębny, konieczna jest wizyta u higienistki przed podjęciem właściwego leczenia. 

Czyszczenie zębów

Pierwsza stacja do piękna to prawie zawsze zabieg czyszczenia zębów. Zabieg ten wykonywany jest w naszej klinice przez dyplomowane higienistki stomatologiczne. Przykładamy do niego dużą wagę, ponieważ czysty ząb i dziąsła to zarówno zdrowie, jak i piękno. Nie można myśleć o ładnym uśmiechu, nie myśląc o czystym uśmiechu. Czyste korony zębowe są podstawą. W skład czyszczenia wchodzi:

Wyprzedzając pytania, są to zabiegi nie tylko nieszkodliwe, ale także niezbędne dla zdrowia zębów i dziąseł (w trudniejszych przypadkach wykonywane co 6 lub 12 tygodni – „recall”).

Wykonujemy następujące zabiegi:

Stomatologia estetyczna to także:

Jeśli interesuje Cię stomatologia estetyczna wykonywana w Poznaniu, zapraszamy do kliniki Dental Comfort.