Stomatologia estetyczna

To stosunkowo nowa dziedzina stomatologii, która zajmuje się estetyką uśmiechu. Stomatologia estetyczna łączy w sobie metody leczenia niemal wszystkich specjalności dentystycznych tak, aby piękne zęby były naszą wizytówką. Piękny uśmiech to dobre samopoczucie, pozytywna samoocena, pewność siebie, a białe, zdrowe, ustawione prosto zęby to duży atut często łączony z ludźmi sukcesu. Wszystko to możemy osiągnąć także u Ciebie dzięki zaawansowanym technologiom dostępnym w naszej klinice i wiedzy za którą ciągle staramy się nadążać.

Jak osiągnąć piękny uśmiech?

Pierwsza wizyta to przede wszystkim dokładna diagnostyka. Leczymy naszych pacjentów od A do Z, a nie tylko rozwiązujemy szybko problemy z którymi zgłaszają się do nas wg. własnej wiedzy. Aby dokładnie ocenić stan jamy ustnej wykonujemy:

Czyszczenie zębów

Pierwsza stacja do piękna to prawie zawsze zabieg czyszczenia zębów. Zabieg ten wykonywany jest w naszej klinice przez dyplomowane higienistki stomatologiczne. Przykładamy do niego dużą wagę dlatego że czysty ząb i dziąsła to zdrowie i piękno. Nie można myśleć o ładnym uśmiechu bez czystego uśmiechu. W skład czyszczenia wchodzi:

Wyprzedzając pytania, są to zabiegi nie tylko nieszkodliwe, ale niezbędne dla zdrowia zębów i dziąseł (w trudniejszych przypadkach wykonywane co 6 lub 12 tygodni – „recall”).

Wykonujemy następujące zabiegi:

Stomatologia estetyczna to także: