Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna w Poznaniu to wysokiej jakości usługi naszej kliniki dentystycznej Dental-Comfort. Pierwsza wizyta polega przede wszystkim na dokładnej diagnostyce. Leczymy naszych pacjentów od A do Z. Nie tylko rozwiązujemy szybko problemy, z którymi zgłaszają się do nas według własnej wiedzy. Chcemy dokładnie ocenić stan jamy ustnej i żeby to zrobić wykonujemy:

Gdy korony zębowe są przebarwione lub zgromadził się na nich kamień nazębny, konieczna jest wizyta u higienistki przed podjęciem właściwego leczenia.

Czyszczenie zębów

Pierwsza stacja do piękna to prawie zawsze zabieg czyszczenia zębów. Zabieg ten wykonywany jest w naszej klinice przez dyplomowane higienistki stomatologiczne. Przykładamy do niego dużą wagę, ponieważ czysty ząb i dziąsła to zarówno zdrowie, jak i piękno. Nie można myśleć o ładnym uśmiechu, nie myśląc o czystym uśmiechu. Czyste korony zębowe są podstawą. W skład czyszczenia wchodzi:

Wyprzedzając pytania, są to zabiegi nie tylko nieszkodliwe, ale także niezbędne dla zdrowia zębów i dziąseł (w trudniejszych przypadkach wykonywane co 6 lub 12 tygodni – „recall”).

Wykonujemy następujące zabiegi:

Stomatologia estetyczna to także:

Jeśli interesuje Cię stomatologia estetyczna wykonywana w Poznaniu, zapraszamy do kliniki Dental Comfort.

Umów się na wizytę

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych DENTAL COMFORT SP Z O O, z siedzibą w Poznaniu, ul.Złotowska 51B/4, numer NIP 7792411313 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  • Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  • Zapoznałem(-am) się z treścią polityki prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.