Dominik Matkowski

Współwłaściciel Dental Comfort

Dominik Matkowski

lekarz stomatolog

Ukończyłem studia stomatologiczne na UM w Poznaniu w roku 2004. Od tego czasu mam to szczęście, że wykonuje zawód, który jest jednocześnie moją pasją. Potwierdza to m.in. kilkadziesiąt szkoleń, które odbyłem w kraju i za granicą. To właśnie ciągłe podnoszenie swoich umiejętności pozwoliły mi w pełni cieszyć się z tego co robię, dać komfort, bezpieczeństwo i gwarancje najwyższej jakości leczenia moim pacjentom.

Doświadczenia zebrane podczas wizyt na kursach oraz pracy w najlepszych klinikach pozwoliły mi na stworzenie miejsca w którym leczenie odbywa się profesjonalnie, nowocześnie i komfortowo.

Kompleksowe podejście do leczenia sprawia, że pacjenci nie muszą się martwić, że któryś aspekt leczenia stomatologicznego zostanie u nich pominięty czy niezauważony. W 2010 roku zostałem specjalistą protetyki stomatologicznej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Zajmuje się implantologią, ortodoncją, stomatologią estetyczną, leczeniem kanałowym w mikroskopie, protetyką i stomatologią odtwórczą.

Po za wiedzą i doświadczeniem nasza Klinika Dental Comfort to najwyższej klasy, nowoczesny sprzęt stomatologiczny.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą kompleksowo zająć się zdrowiem swojej jamy ustnej, poprawić swój wygląd, czarować promiennym i pięknym uśmiechem.