Chirurgia stomatologiczna

Chirurg stomatolog z Poznania pracujący w naszej klinice, sprawnie postawi diagnozę i wdroży odpowiednie leczenie związane m.in. z usuwaniem zębów i patologicznych zmian w obrębie jamy ustnej. Chirurg stomatolog z kliniki Dental Comfort świadczy usługi na najwyższym poziomie, korzystając z nowoczesnego sprzętu.

Chirurg stomatologiczny z Poznania – szeroki zakres usług

Chirurgia stomatologiczna obejmuje szeroki zakres działań. W naszej prywatnej klinice Dental Comfort, oferujemy:

Ekstrakcja atraumatyczna jako profilaktyka przedimplantacyjna

Chirurg stomatolog z Dental Comfort wykona zabieg chirurgiczny polegający na  usunięciu zęba z zębodołu przy użyciu odpowiednich narzędzi. Pacjent otrzymuje znieczulenie, a zabieg przeprowadza się przy zachowaniu aseptyczności pola operacyjnego. Jeżeli po usunięciu zęba planowane jest uzupełnienie jamy ustnej implantem, w trakcie zabiegu nie może dojść do uszkodzenia kości wokół korzenia usuwanego zęba. Po ok. 6 tygodniach w zębodole zacznie powstawać kość, w którą będzie można wszczepić implant. W przeciwnym wypadku nastąpi zanik kości i wszczepienie implantu będzie możliwe tylko po wykonaniu dodatkowego zabiegu rekonstrukcji kości. Nasza chirurgia stomatologiczna zapewnia najwyższą jakość i sprawność usług.

Sterowana regeneracja tkanek

Sterowana regeneracja tkanek to stosowanie przeszczepów kości własnej i preparatów kościozastępczych potrzebne do odbudowy wyrostka zębodołowego. Nasz chirurg stomatologiczny przeprowadzi te zabiegi wraz z użyciem biomateriałów, które znajdują zastosowanie w odbudowie ubytków struktury kostnej. Stosowane są przede wszystkim jako środki pomocnicze w implantologii. Wykorzystywane są też w innych zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej, a zwłaszcza w wypełnianiu ubytków kostnych w trakcie zabiegu resekcji wierzchołków korzeni zębów lub wyłuszczenia torbieli.

Bezpieczeństwo i rzetelność wykonywanych zabiegów

Nasze procedury dezynfekcji i sterylizacji są zgodne z normami polskimi oraz europejskimi. Zapewniają całkowite bezpieczeństwo w zakresie aseptyki. Pacjenci, którzy chcą, aby ich chirurg stomatolog miał szeroką wiedzę i indywidualne podejście do każdego przypadku, znajdą swoje miejsce w Dental Comfort w Poznaniu. Każda diagnostyka i zabiegi wykonywane są na nowoczesnym, precyzyjnym sprzęcie.

Umów się na wizytę

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych DENTAL COMFORT SP Z O O, z siedzibą w Poznaniu, ul.Złotowska 51B/4, numer NIP 7792411313 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  • Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  • Zapoznałem(-am) się z treścią polityki prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.