Protetyka

Protetyka jest dziedziną stomatologii, która pozwala na uzupełnienie utraconych zębów. Zakres działań protetycznych pomaga wielu osobom na odzyskanie pewności siebie, a także zdrowe funkcjonowanie, gdyż utrata nawet jednego czy dwóch zębów, może mieć ogromny wpływ na zdrowie i poczucie komfortu. Kierując się naszą wiedzą i doświadczeniem, zawsze zalecamy naszym Pacjentom, aby rozważyli uzupełnienie ubytków, gdyż mogą one rzutować na zdrowie w przyszłości. Protetyka to jedna ze specjalizacji naszej kliniki Dental-Comfort – wykonujemy między innymi licówki i korony.

Usługi protetyczne w Poznaniu

Gabinet Dental-Comfort w Poznaniu świadczy usługi protetyczne, które przywróciły już uśmiech i pewność siebie wielu pacjentom. Oferujemy m.in. licówki, korony Cerkon, Lava: to w pełni bezpieczne i wysoce estetyczne rozwiązania.

Chociaż jeszcze kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu znacznie częściej wykonywano ekstrakcje zębów, gdyż nie było jeszcze dostępu do tak zaawansowanych narzędzi jakimi stomatologia dysponuje współcześnie, teraz już wiemy, że większość zębów można skutecznie wyleczyć, a ubytki – uzupełnić. Wiemy, jak ogromny wpływ na zdrowie mają ubytki w zgryzie, dlatego zachęcamy do jak najszybszego odbudowania swoich utraconych zębów, aby wyeliminować ryzyko pojawienia się komplikacji.

Podjęcie decyzji o uzupełnianiu utraconych zębów jest bardzo ważne

Nie wiesz, gdzie zrobić licówki w Poznaniu albo zastanawiasz się, jaka jest ich cena? Zapraszamy do gabinetu Dental-Comfort, w którym dowiesz się wszystkiego na temat tego, czym zajmuje się protetyka, a także jak przywrócić piękny uśmiech. Wykonujemy u nas pełny zakres prac protetycznych, takich jak:

Przeprowadzane konieczne preparacje zębów są wykonywane zawsze zgodnie z zasadami maksymalnej oszczędności tkanek zęba.

Dla pacjentów, którzy borykają się z licznymi brakami zębów, mamy ofertę protez teleskopowych. Protezy tego typu posiadają wiele zalet, m.in. wysoką estetykę, a także świetną stabilizację formy. Wybór takiego rozwiązania pozwoli także na ochronę reszty uzębienia w jamie ustnej przed próchnicą, czy zbyt dużym obciążeniem zębów.

Mamy również ofertę specjalistycznych implantów dla pacjentów bezzębnych, którzy poszukują bardziej komfortowego rozwiązania od tradycyjnych protez ruchomych. Zespół naszych specjalistów przykłada ogromną wagę do tego, aby wszystkie wykonywane przez nas usługi protetyczne zapewniały możliwie jak najwyższy komfort każdemu Pacjentowi. W końcu zgryz i żuchwa to jedne z najistotniejszych elementów ciała człowieka, więc wiemy, jak ważne jest dbanie o ich prawidłową higienę i zdrowie.

Zapraszamy do Dental-Comfort w Poznaniu!

Umów się na wizytę

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych DENTAL COMFORT SP Z O O, z siedzibą w Poznaniu, ul.Złotowska 51B/4, numer NIP 7792411313 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
    • Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
    • Zapoznałem(-am) się z treścią polityki prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.