Leczenie

Specjalizujemy się w różnych dziedzinach medycyny. Z naszej oferty korzystają pacjenci, którzy chcą poprawić wygląd swojego uzębienia, a także zadbać o jego zdrowie. Przeprowadzamy diagnostykę z wykorzystaniem skomplikowanej aparatury, w tym specjalnych mikroskopów. Odwiedzają nas pacjenci, którzy borykają się z problemami zdrowotnymi w obrębie uzębienia, a także ci chcący na bieżąco kontrolować jego stan.

Zatrudniamy specjalistów w zakresie ortodoncji czy stomatologii zachowawczej. Nasi lekarze współpracują ze sobą, co pozwala na wykonanie wszystkich niezbędnych badań i zabiegów w jednym miejscu. Możemy zająć się odpowiednim oczyszczeniem zębów przed założeniem aparatu ortodontycznego, a także zrobimy zdjęcia pozwalające na ocenę położenia wszystkich zębów czy stanu ich korzeni. Współpracujemy zarówno z osobami dorosłymi, jak i dziećmi.

Dlaczego warto postawić na leczenie dentystyczne?

Choroby przyzębia są powszechnym problemem wśród osób w każdym wieku. Raz na kilka miesięcy warto odwiedzić dentystę i sprawdzić stan uzębienia. Nieprawidłowości wykryte na wczesnym etapie można zwykle wyleczyć znacznie szybciej i mniejszym kosztem. W naszej klinice przeprowadzamy diagnostykę, która pozwala na zauważenie wszelkich niepokojących zmian. Podejmujemy się również leczenia próchnicy, która wymaga zastosowania precyzyjnych metod pracy z użyciem mikroskopu.