Wybielanie zębów

Jaką metodą wybielić zęby? W gabinecie czy w domu?

Wiele osób marzy o śnieżnobiałym uśmiechu. Wychodząc naprzeciw potrzebom zarówno kobiet, jak i mężczyzn, postanowiliśmy, że wybielanie zębów w Poznaniu będzie łączyło dwie metody – gabinetową i domową. Wybielanie zębów u naszego dentysty to poddanie się nowoczesnej lampie plazmowej emitującej określoną długość fali. Utrwalenie efektu wybielenia powinno odbywać się w domu – za pomocą specjalnych nakładek, używając przypominającej dawki preparatu. W ten sposób przywrócimy piękną biel, uzyskaną zaraz po zabiegu.

Profesjonalne wybielanie zębów za pomocą lampy w gabinecie jest zabiegiem estetycznym i całkowicie bezpiecznym dla zdrowia. Podczas jednej wizyty u dentysty pacjent jest poddawany trzem sesjom wybielania zębów – najpierw zęby są pokrywane specjalnym żelem wybielającym,a następnie naświetlane lampą, która aktywuje substancje. Po zabiegu należy przez kilka dni przestrzegać tzw. białej diety, a także przeprowadzić domowe wybielanie zębów. Polega ono na stosowaniu żelu do wybielania (przez ok. 2 tygodnie, po 2-3 godziny wieczorami) – nakłada się go przy pomocy indywidualnie dobranych nakładek. Nakładki te wykonuje się w laboratorium protetycznym, po uprzednim pobraniu wycisków zębów pacjenta. Dzięki temu wybielanie zębów to nie wszystko – dochodzi też do ich wzmocnienia.

Czy można wybielić pojedyncze zęby?

Wybielanie pojedynczych zębów to najczęściej wybielanie zębów martwych. Zęby martwe ulegają przebarwieniom i często stanowią duży problem estetyczny. Dzięki zastosowaniu preparatów wybielających możemy w znaczny sposób zmienić kolor zęba i uniknąć leczenia protetycznego. Preparatem, który daje dobre rezultaty jest Opalescence endo – umieszczamy go wewnątrz zęba i pozostawiamy w takiej formie, zabezpieczając dodatkowo opatrunkiem. Całą procedurę powtarzamy 2 lub 3 razy.

Czy zabieg wybielania nie niszczy zębów?

Nie. Liczne badania dowiodły, że profesjonalne wybielanie zębów u dentysty, nie powoduje zniszczeń w strukturze zęba. Jest to zabieg przewidywalny, o długiej historii. Pacjent nie musi obawiać się wypadania lub łamania zębów po kilku latach.

Czy wybielanie zębów da trwały efekt?

Tak. Jeśli wybierzesz naszą metodę gabinetowo – nakładkową. Nie tylko wzmocni ona efekt wybielania, ale również zapewni możliwość zastosowania dawki tzw. przypominającej, by w dwa dni przywrócić zębom śnieżną biel.

Jakiego rezultatu mogę oczekiwać?

Wybielanie zębów w naszej klinice Dental Comfort w Poznaniu może przynieść polepszenie jasności zęba aż do kilku odcieni. Zaskoczenie urodą rodziny i sąsiadów gwarantowane.

Czy wybielanie jest drogie?

Wybielanie zębów w Poznaniu prowadzone jest pod nadzorem doświadczonego i przeszkolonego lekarza dentysty. Nie ulega wątpliwości, że jest to najbezpieczniejsza metoda poprawy wyglądu zębów. Koszt tego zabiegu, którego rezultatem są piękne białe zęby, jest niższy niż suma, którą wydaje się w ciągu roku na fryzjera, kosmetyczkę czy siłownię.

Wybielanie zębów u naszego dentysty to zarówno piękny efekt, jak i przyjemna atmosfera zabiegu. Celem pracowników Dental Comfort jest zadowolenie pacjentów – nic nie daje nam większej satysfakcji niż biały i lśniący uśmiech szczęśliwego pacjenta. Oferujemy najbezpieczniejszy, najszybszy i przynoszący najlepsze rezultaty zabieg wybielania dostępny obecnie na rynku.

Umów się na wizytę

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych DENTAL COMFORT SP Z O O, z siedzibą w Poznaniu, ul.Złotowska 51B/4, numer NIP 7792411313 w celu kontaktu telefonicznego i przedstawienia oferty handlowej na podstawie art. 6 ust 1 lit. a. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
    • Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
    • Zapoznałem(-am) się z treścią polityki prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.